Pozostałe instalacje

Instalacje C.O.

Oferujemy kompleksowe instalacje centralnego ogrzewania od zaprojektowania poprzez dobór urządzeń, montaż, oraz przeszkolenie w zakresie obsługi. Znając oczekiwania i wymagania naszych klientów proponujemy tylko innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania grzewcze charakteryzujące się wysoką wydajnością, a przy tym atrakcyjną ceną.

Instalacje WOD-KAN

Wykonujemy kompletne instalacje wody zimnej, ciepłej, oraz cyrkulacji. Stosujemy najnowsze technologie oraz sprawdzone materiały. Powyższe instalacje możemy wykonać w systemach zgrzewanych, skręcanych lub zaciskanych. W naszej ofercie znajduje się montaż hydroforów, zbiorników na wodę ciepłą, a także podgrzewaczy elektrycznych (pojemnościowych lub przepływowych) i gazowych. Ponadto wykonujemy także instalacje kanalizacji sanitarnych, deszczowych oraz technologicznych.

Kotłownie

Wykonujemy kotłownie gazowe, olejowe, węglowe oraz na paliwa stałe. Oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają naszym klientom komfort grzewczy oraz oszczędną eksploatację. W naszej ofercie znajdują się również usługi związane z łączeniem tradycyjnych kotłowni z niekonwencjonalnymi źródłami ciepła.

Ogrzewanie podłogowe

Montowane przez naszą firmę system ogrzewania podłogowego zapewniają oszczędne i komfortowe ogrzewanie domu. Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania podłogowego, które służyć mogą jako podstawowe źródło ciepła w domu, bądź też pełnić rolę pomocniczą w dogrzewaniu wymagających tego pomieszczeń użytkowych (np. łazienki). Zapewniamy odpowiedni dobór rodzaju ogrzewania oraz autoryzowany montaż co gwarantuje naszym klientom długoletnią i bezawaryjną pracę.

Przyłącza

Zajmujemy się kompleksową realizacją zadań związanych z przygotowaniem dokumentacji projektowej związanej z zaopatrzeniem w wodę i odprowadzeniem ścieków, co wiąże się z wykonywaniem projektów przyłączy wodociągowych, przyłączy kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowych oraz sieci kanalizacji sanitarnej.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków


Logo Eko Sum