O firmie

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie instalacji grzewczych, elektrycznych czy sanitarnych począwszy od pomysłu, rozwiązań technicznych i doboru urządzeń, poprzez profesjonalny montaż.

Z pasją i całkowitym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Naszym głównym celem jest utrzymanie wysokiej jakości usług w przystępnej dla każdego cenie.

Chcieliby Państwo sprawdzić jaki byłby koszt robocizny i ewentualne ilości materiału na wykonanie instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania czy instalacji wodnej w Twoim domu?

Oferujemy bezpłatną wycenę po wizycie na miejscu budowy. Usługa jest bezpłatna i niezobowiązująca – decyzja o wyborze naszej firmy należy do Ciebie. Nie prowadzimy wyceny na podstawie tzw. punktów z tego względu, że jest to nieadekwatne do wykonanej pracy. Nie chcemy naliczać za coś czego nie zrobiliśmy. Dzięki temu przy wycenie obiektów jesteśmy w stanie bardzo dokładnie przedstawić koszt usługi. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i konsultacje oraz gwarancję i serwis na wykonane usługi.

Masz już ofertę innej firmy? Daj nam szansę przygotować naszą! To nic nie kosztuje.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem polskich pomp ciepła


Logo Silesia Term

Wycena

Oferujemy bezpłatną wycenę po wizycie na miejscu budowy

Zaprojektuj i wybuduj

Oferujemy kompleksową realizację zadań

Aktualności

Zobacz co u nas słychać

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami